3 oktober 2011

Praesidium

Praeses

Contact: Vincent Dewulf
E-mail: praesides@katechetika.be

Vice-praeses

Contact: Jade Willaert
E-mail: praesides@katechetika.be

Onderwijsverantwoordelijke

Contact: Michael Van Rijckeghem
E-mail: onderwijs@katechetika.be

Financiën

Contact: Naïma Ouindi
E-mail: financien@katechetika.be

Cultuur

Contact: Linde Van den Eede
                     Lode Moens
                     Arne Roggemans
E-mail: cultuur@katechetika.be

Sport

Contact: Dieter Sijmkens
                     Sélas Blyaert
E-mail: sport@katechetika.be

Cursusdienst

Contact: Evi Habex
                     Nelle Degrave
                     Sara Wouters
E-mail: cursusdienst@katechetika.be

Eerstejaarswerking

Contact: Nel Vandecruys
                     Robin Bovy
                     Giette Vandeweyer
E-mail: onthaal@katechetika.be

Spiritualiteit

Contact: Michiel Vandenbroucke
                     Alicia Vermeulen
                     Elisabeth Wouters
E-mail: spiritualiteit@katechetika.be

Animatie

Contact: Brecht Crabbe
E-mail: cantus@katechetika.be

Doop

Contact: Jade Willaert
                     Linde Van den Eede
E-mail: doop@katechetika.be

Public Relations

Contact: Linde Van den Eede
E-mail: pr@katechetika.be

Informatica

Contact: Linde Van den Eede
E-mail: informatica@katechetika.be

Feest

Contact: Vincent Dewulf
E-mail: feest@katechetika.be

Fakbar

Contact: Vincent Dewulf
E-mail: fakbar@katechetika.be

Kringsecretaris

Contact: Jade Willaert
E-mail: secretaris@katechetika.be

Internationaal

Contact: Brilema Perez
E-mail: internationaal@katechetika.be

Alumni

Contact: Aglaja Bornauw
                     Ella Deweerdt
                     Hilke Pattyn
E-mail: alumni@katechetika.be