3 oktober 2011

Praesidium

Praeses – Marilène Moons


Contact Marilène Moons

Email praesides@katechetika.be

Vice-praesides – Renée Theyssens & Joachim Huyghe


Contact Renée Theyssens

Email praesides@katechetika.be


Contact Joachim Huyghe

Email praesides@katechetika.be

Gelukkig staat zij er niet alleen voor, ook heel wat leden van de kring nemen functies op, zowel binnen de Leuvense Overkoepelende Kring-Organisatie LOKO als binnen de kring.

LOKO-functies

Studentenvertegenwoordigers – Joachim Huyghe


Contact Joachim Huyghe

Email: onderwijs@katechetika.be

Sport – Hannah Sarfo-Adjei & Naïma Ouindi


Email sport@katechetika.be

Cultuur – Renée Theyssens


Contact Renée Theyssens

Email cultuur@katechetika.be

Katechetika-functies

Archief – Joachim Huyghe


Contact Joachim Huyghe

Email archief@katechetika.be

Cantus – Maxim Synaeve & Vincent Dewulf


Contact Maxim Synaeve

Email cantus@katechetika.be

Contact Vincent Dewulf
Email cantus@katechetika.be

Thea Levrouw, onze gloednieuwe machinist, zorgt voor muzikale begeleiding tijdens de cantus.


Contact Thea Levrouw

Cursusdienst – Karen Kennes


Contact: cursusdienst@katechetika.be

Fakbar – Renée Theyssens, Marilène Moons & Vincent Dewulf

M-cafe


Contact Marilène Moons

Email fakbar@katechetika.be


Contact Vincent Dewulf

Email fakbar@katechetika.be

Feest – Marilène Moons


Contact Marilène Moons

Email feest@katechetika.be

Financiën – Renée Theyssens


Contact Renée Theyssens

Email financien@katechetika.be

Fuif – Maxim Synaeve & Vincent Dewulf


Contact Maxim Synaeve

Email fuif@katechetika.be

Contact Vincent Dewulf
Email fuif@katechetika.be

Informatica – Klaas Smit


Contact Klaas Smit

Email informatica@katechetika.be

Internationaal

Ons dynamisch team van studenten onderhoudt de contacten met de Katechetika International en zorgt ervoor dat ook zij zich thuisvoelen in Katechetika.

Email internationaal@katechetika.be

Kringblad die Heilige Taube

Kringsecretaris – Joachim Huyghe

Email secretaris@katechetika.be

Kringweekend

Email weekend@katechetika.be

Onthaal & Doop

OnthaalMaxim SynaeveMarilène Moons, Vincent Dewulf, Joachim Huyghe & Karen Kennis

doopVincent Dewulf & Karen Kennis

Email Doop@katechetika.be & onthaal@katechetika.be

Public relations – Naïma Ouindi


Contact Naïma Ouindi

Email pr@katechetika.be

Spiritualiteit – Jonathan Bruyndonckx & Thea Levrouw

Ze worden bijgestaan door Prof. Jos Moons, de proost van Katechetika.


Contact Thea Levrouw

Email spiritualiteit@katechetika.be


Contact Jonathan Bruyndonckx

Email toneel@katechetika.be

Toneel – Ruben Cuyvers


Contact Ruben Cuyvers
Email toneel@katechetika.be

Alumni – Sarah De Keyser & Lindsy Desmet

Contact Sarah De Keyser

Contact Lindsy Desmet