3 oktober 2011

Praesidium

Praeses – Joachim Huyghe


Contact Joachim Huyghe

Email praesides@katechetika.be

Vice-praesides – Maxim Synaeve


Contact Maxim Synaeve

Email praesides@katechetika.be

Gelukkig staat zij er niet alleen voor, ook heel wat leden van de kring nemen functies op, zowel binnen de Leuvense Overkoepelende Kring-Organisatie LOKO als binnen de kring.

LOKO-functies

Studentenvertegenwoordigers – Joachim Huyghe


Contact Joachim Huyghe

Email: onderwijs@katechetika.be

Sport – Naïma Ouindi


Email sport@katechetika.be

Cultuur – Brecht Crabbe & Delphine Hanssens


Contact Brecht Crabbe/ Delphine Hanssens

Email cultuur@katechetika.be

Katechetika-functies

Archief – Joachim Huyghe


Contact Joachim Huyghe

Email archief@katechetika.be

Cantus – Maxim Synaeve & Vincent Dewulf


Contact Maxim Synaeve

Email cantus@katechetika.be

Contact Vincent Dewulf
Email cantus@katechetika.be

Cursusdienst – Karen Kennes


Contact: cursusdienst@katechetika.be

Fakbar – Joachim Huyghe & Maxim Synaeve

Fakbar Letteren – Blijde Inkomststraat 11 3000 Leuven


Contact Joachim Huyghe

Email fakbar@katechetika.be


Contact Maxim Synaeve

Email fakbar@katechetika.be

Feest – Joachim Huyghe, Maxim Synaeve & Klaas Smit


Contact Joachim Huyghe, Maxim Synaeve en Klaas Smit

Email feest@katechetika.be

Financiën – Vincent Dewulf


Contact Vincent Dewulf

Email financien@katechetika.be

Fuif – Maxim Synaeve & Vincent Dewulf


Contact Maxim Synaeve

Email fuif@katechetika.be

Contact Vincent Dewulf
Email fuif@katechetika.be

Informatica – Klaas Smit


Contact Klaas Smit

Email informatica@katechetika.be

Internationaal

Ons dynamisch team van studenten onderhoudt de contacten met de Katechetika International en zorgt ervoor dat ook zij zich thuisvoelen in Katechetika.

Email internationaal@katechetika.be

Kringblad die Heilige Taube

Kringsecretaris – Joachim Huyghe

Email secretaris@katechetika.be

Kringweekend

Email weekend@katechetika.be

Onthaal & Doop

OnthaalMaxim Synaeve, , Vincent Dewulf & Joachim Huyghe 

doopVincent Dewulf 

Email Doop@katechetika.be & onthaal@katechetika.be

Public relations – Naïma Ouindi


Contact Naïma Ouindi

Email pr@katechetika.be

Spiritualiteit – Vincent Dewulf

Ze worden bijgestaan door Prof. Jos Moons, de proost van Katechetika.


Contact Vincent Dewulf

Email spiritualiteit@katechetika.be

Alumni – Sarah De Keyser & Lindsy Desmet

Contact Sarah De Keyser

Contact Lindsy Desmet