3 oktober 2011

Praesidium

Praesides – Sander Vanmaercke (praeses) & Klaas Smit (vice-praeses)


Contact Sander Vanmaercke

Email praesides@katechetika.be


Contact Klaas Smit

Email praesides@katechetika.be

Gelukkig staan zij er niet alleen voor, ook heel wat leden van de kring nemen functies op, zowel binnen de Leuvense Overkoepelende Kring-Organisatie LOKO als binnen de kring.

LOKO-functies

Studentenvertegenwoordiger – Aglaja Bornauw


Contact Aglaja Bornauw

Email onderwijs@katechetika.be

Sport – Ruben Cuyvers & Renée Theyssens


Contact Ruben Cuyvers

Email sport@katechetika.be


Contact Renée Theyssens

Email sport@katechetika.be

Cultuur – Marilène Moons & Marie Wemans


Contact Marilène Moons

Email cultuur@katechetika.be


Contact Marie Wemans

Email cultuur@katechetika.be

Katechetika-functies

Archief – Albrecht De Preter

Contact Albrecht De Preter

Email archief@katechetika.be

Cantus – Albrecht De Preter & Niels Maris

Thea Levrouw, onze gloednieuwe machinist, zorgt voor muzikale begeleiding tijdens de cantus.


Contact Niels Maris

Email cantus@katechetika.be

Contact Albrecht De Preter

Email cantus@katechetika.be


Contact Thea Levrouw

Cursusdienst – Hannah Dossche & Lauren van Loo


Contact Hannah Dossche

Email cursusdienst@katechetika.be


Contact Lauren van Loo

Email cursusdienst@katechetika.be

Fakbar – Ruben Cuyvers & Renée Theyssens

Seven Oaks


Contact Ruben Cuyvers

Email fakbar@katechetika.be


Contact Renée Theyssens

Email fakbar@katechetika.be

Feest – Sander Vanmaercke & Klaas Smit


Contact Sander Vanmaercke

Email feest@katechetika.be


Contact Klaas Smit

Email feest@katechetika.be

Financiën – Niels Maris


Contact Niels Maris

Email financien@katechetika.be

Fuif – Maxim Synaeve


Contact Maxim Synaeve

Email fuif@katechetika.be

Fotografie – Celina Tempelaere & Marie Wemans


Contact Celina Tempelaere

Email fotografie@katechetika.be


Contact Marie Wemans

Email fotografie@katechetika.be

Informatica – Klaas Smit


Contact Klaas Smit

Email informatica@katechetika.be

Internationaal

Ons dynamisch team van studenten onderhoudt de contacten met de Katechetika International en zorgt ervoor dat ook zij zich thuisvoelen in Katechetika.

Email internationaal@katechetika.be

Kringblad die Heilige TaubeJoke De Waele & Aglaja Bornauw


Contact Joke De Waele

Email heiligetaube@katechetika.be


Contact Aglaja Bornauw

Email heiligetaube@katechetika.be

Kringsecretaris – Julie Gommers


Contact Julie Gommers

Email secretaris@katechetika.be

Kringweekend

Email weekend@katechetika.be

Onthaal & Doop

OnthaalSander Vanmaercke, Maxim Synaeve, Klaas Smit, Celina Tempelaere, Marilène Moons & Marie Wemans

doopMarilène Moons, Marie Wemans & Niels Maris


Contact Sander Vanmaercke

Email onthaal@katechetika.be


Contact Maxim Synaeve

Email onthaal@katechetika.be


Contact Klaas Smit

Email onthaal@katechetika.be


Contact Celina Tempelaere

Email onthaal@katechetika.be


Contact Marie Wemans

Email Doop@katechetika.be


Contact Marilène Moons

Email Doop@katechetika.be


Contact Niels Maris

Spiritualiteit – Dieter Sijmkens, Maxim Synaeve & Thea Levrouw

Ze worden bijgestaan door Prof. Marc Steen, de proost van Katechetika.


Contact Dieter Sijmkens

Email spiritualiteit@katechetika.be


Contact Thea Levrouw

Email spiritualiteit@katechetika.be


Contact Maxim Synaeve

Email spiritualiteit@katechetika.be

Toneel – Jonathan Bruyndonckx


Contact Jonathan Bruyndonckx

Email toneel@katechetika.be

Alumni – Sarah De Keyser & Lindsy Desmet

Contact Sarah De Keyser

Contact Lindsy Desmet